Kerk van het Onbevlekt Hart van Maria : Steenweg op Mol 159, 2360 Oud-Turnhout, Belgium


Categoria: Church Tags: Kerk van het Onbevlekt Hart van Maria, Oud-Turnhout, Church


Informazioni Importanti per Visitare Kerk van het Onbevlekt Hart van Maria:




Nome

Kerk van het Onbevlekt Hart van Maria

Indirizzo

Steenweg op Mol 159, 2360 Oud-Turnhout, Belgium

Tipo
  • Church

Kerk van het Onbevlekt Hart van Maria è un church situato a Oud-Turnhout.




Più chiese a Oud-Turnhout

Recensioni clienti: Kerk van het Onbevlekt Hart van Maria

5 /5 Valutazione

Bella chiesa e buona acustica.

Dirk Engelen
5 /5 Valutazione

Bella chiesa luminosa.

liliane janssens
5 /5 Valutazione

Bella gita

Twinkel Rambo

Caffetterie Vicino a Kerk van het Onbevlekt Hart van Maria:

Sint bavo
Oud-Turnhout

2360 Oud-Turnhout, Belgium, Oud-Turnhout
1.86 km di distanza

Leggi di Più
Sint-Franciscus van Assisikerk
Oud-Turnhout

Schorvoortberg 58, 2300 Turnhout, Belgium, Oud-Turnhout
3.37 km di distanza

Leggi di Più
The City of the Living God
Oud-Turnhout

Hendrik Consciencestraat 26, 2300 Turnhout, Belgium, Oud-Turnhout
3.59 km di distanza

Leggi di Più
St. Antonius Abt Oosthoven
Oud-Turnhout

Polderstraat 2, 2360 Oud-Turnhout, Belgium, Oud-Turnhout
3.65 km di distanza

Leggi di Più
Royalhouse Chapel Belgium
Turnhout

Druivenstraat 33, 2300 Turnhout, Belgium, Turnhout
3.69 km di distanza

Leggi di Più
Victor's House International
Turnhout

Graatakker 7, 2300 Turnhout, Belgium, Turnhout
3.77 km di distanza

Leggi di Più


Domande Frequenti:

Kerk van het Onbevlekt Hart van Maria si trova in Steenweg op Mol 159, 2360 Oud-Turnhout, Belgium.

  • Church


Più chiese a Oud-Turnhout Condividi