Kościół Matki Bożej Szkaplecznej : Świętego Józefa 2, 87-890 Lubraniec, Poland


Categoría: Catholic church Tags: Kościół Matki Bożej Szkaplecznej, Lubraniec, Catholic church


Información importante para visitar Kościół Matki Bożej Szkaplecznej:




Nombre

Kościół Matki Bożej Szkaplecznej

Dirección

Świętego Józefa 2, 87-890 Lubraniec, Poland

Tipo
  • Catholic church

Kościół Matki Bożej Szkaplecznej es un catholic church ubicado en Lubraniec.




Más iglesias en Lubraniec

Opiniones de clientes: Kościół Matki Bożej Szkaplecznej

4 /5 Valoración

El templo fue construido en 1906 en estilo neogótico por iniciativa del párroco Stanisław Muznerowski.

Robert Gasiorowski

Iglesias cerca de Kościół Matki Bożej Szkaplecznej:

Church of Sts. John the Baptist
Lubraniec

Świętego Józefa 10, 87-890 Lubraniec, Poland, Lubraniec
0.04 km de distancia

Leer más
Biblioteka Publiczna Gminno - Miejska
Lubraniec

Kościuszki 2, 87-890 Lubraniec, Poland, Lubraniec
0.12 km de distancia

Leer más
Synagoga w Lubrańcu in Lubraniec
Synagoga w Lubrańcu

Brzeska 10, 87-890 Lubraniec, Poland, Lubraniec
0.27 km de distancia

Leer más
Community Culture Centre (former synagogue) in Lubraniec
Community Culture Centre (former synagogue)

Brzeska 10, 87-890 Lubraniec, Poland, Lubraniec
0.27 km de distancia

Leer más
Swietlica Wiejska w Końcu
Lubraniec

87-890 Lubraniec, Poland, Lubraniec
2.86 km de distancia

Leer más
Kościół Nawiedzenia NMP w Boniewie
Boniewo

Kościelna 1, 87-851 Boniewo, Poland, Boniewo
7.98 km de distancia

Leer más


Preguntas Frecuentes:

Kościół Matki Bożej Szkaplecznej está ubicado en Świętego Józefa 2, 87-890 Lubraniec, Poland.

  • Catholic church


Más iglesias en Lubraniec Compartir