Onze-Lieve-Vrouw : 9090 Merelbeke-Melle, Belgium


Categoría: Chapel Tags: Onze-Lieve-Vrouw, Melle, Chapel


Información importante para visitar Onze-Lieve-Vrouw:




Nombre

Onze-Lieve-Vrouw

Dirección

9090 Merelbeke-Melle, Belgium

Tipo
  • Chapel

Onze-Lieve-Vrouw es un chapel ubicado en Melle.




Más iglesias en Melle

Cafeterías cerca de Onze-Lieve-Vrouw:

Sint-Martinuskerk in Melle
Sint-Martinuskerk

Kloosterstraat, 9090 Merelbeke-Melle, Belgium, Melle
0.08 km de distancia

Leer más
O-L-V van het Heilig Hart
Melle

9090 Merelbeke-Melle, Belgium, Melle
0.15 km de distancia

Leer más
Heilige Maria
Melle

9090 Merelbeke-Melle, Belgium, Melle
1.09 km de distancia

Leer más
De Kerk van Jezus Christus van de Heiligen der Laatste Dagen
Kruibeke

Rootputte 38, 9090 Merelbeke-Melle, Belgium, Kruibeke
2.48 km de distancia

Leer más
Heilig Kruiskerk
Destelbergen

Heusdendorp 18, 9070 Destelbergen, Belgium, Destelbergen
2.85 km de distancia

Leer más
Sint-Macharius
Laarne

9270 Laarne, Belgium, Laarne
3.27 km de distancia

Leer más


Preguntas Frecuentes:

Onze-Lieve-Vrouw está ubicado en 9090 Merelbeke-Melle, Belgium.

  • Chapel


Más iglesias en Melle Compartir